4. séria OTELLO

Skrutkové kompresory OTELLO s remeňovým pohonom

Prospekt - Séria OTELLO

Prospekt - Séria OTELLO – s frekvenčným meničom

 

Séria MLC-MLF-MLD výkon od 37 do 45 kW

Firma PARISE predstavuje novú radu vysoko výkonných skrutkových kompresorov, s novou líniou a grafickým dizajnom. Ide o  skrutkové kompresory, kde za použitia najnovších dostupných technológii bol vytvorený produkt, ktorý sa stal štandardom v oblasti rotačných skrutkových kompresorov. Aj pri dosiahnutí výnimočne malých rozmerov a jednoduchosti údržby bol zachovaný unikátny výkon týchto kompresorov.

Séria MLC-MLF-MLD výkon od 37 do 45 kW s frekvenčným meničom

Táto séria je dostupná aj s frekvenčným meničom a tým ponúka nespočetné množstvo výhod. Premenné otáčky umožňujú „jemný“ rozbeh elektromotora, tak že počiatočná energia je 6-8 krát menšia než je normálne požadovaná. Spotreba elektrickej energii je tak veľmi nízka. Taktiež tlak zostáva konštantný a tým je odstránený pokles tlaku ktorý je bežný pri kompresoroch bez frekvenčného meniča. Ďalšie mimoriadne úspory sú dosiahnuté eliminovaním plytvania vzduchu z dôvodu častých odtlakovaní vzduchovo –olejovej nádrže kompresora ako pri regulácii kompresorov bez frekvenčného meniča.

Prevádzkový tlak: 8, 10 a 13 bar

 

prvylavyprvypravy

                                                                                                    

Kompresory sú riadené novou elektronickou riadiacou jednotkou EC 018

Táto inovatívna elektronická riadiaca jednotka EC 018 umožňuje zobrazenie a nastavenie hlavných parametrov kompresora pomocou klávesnice, alebo pomocou PC pripojeného ku kompresoru prostredníctvom WI-FI pripojenia alebo ethernetu. Inteligentná technológia tejto elektronickej riadiacej jednotky poskytuje všetky informácie o údržbe, alarmoch a všetkých prevádzkových upozorneniach. Riadi štart a vypnutie kompresora, záťaž a voľnobeh kompresora, sleduje základné parametre kompresora a el. motorov, signalizuje poruchy kompresora, sleduje prevádzkové hodiny kompresora a upozorní na potrebu servisu kompresora.

                                    

      druhy