O nás

Firma VAKOMP pôsobí na slovenskom trhu už 11 rokov a zastupuje popredných výrobcov kompresorov a príslušenstva: PARISE, CHICAGO NUAIR, OMI.

Taktiež vykonávame servis kompresorov ďalších značiek:  ALUP, INGERSOLL-RAND, ATMOS, KAESER, SCHNEIDER,MATTEI, ČKD, ORLÍK, ATLAS COPCO, BOGE, COMPAIR, WORTINGTON a iné. Našimi zákazníkmi sú spoločnosti z mnohých priemyselných odvetví.

Ponúkame všetok sortiment, ktorý súvisí s oblasťou stlačeného vzduchu. Dodávame nielen kompresory piestové a skrutkové, ale i príslušenstvo a všetky komponenty systému stlačeného vzduchu ako sú: sušiče vzduchu kondenzačné a adsorbčné, filtre pre odlučenie kondenzátu a zbytkového oleja, odvádzače kondenzátu, separátory olej - voda, atď.

V rámci komplexnosti našich služieb vykonávame záručný a pozáručný servis všetkých nami dodávaných zariadení ich montáž, pripojenie, generálne opravy. Sme pripravení so zákazníkmi riešiť ich požiadavky a potreby stlačeného vzduchu, vrátane poradenstva, dodávky, až po konečnú inštaláciu. Taktiež vykonávame aj meranie rosného bodu vzduchu za sušičom.

Naša firma sa snaží neustále rozširovať svoje služby a ponuku a preto od 1.1.2005 sme sa stali výhradným dovozcom tesniacich materiálov od firmy FEROLITE.

Ponúkame tesniace dosky bezazbestové, grafitové na výrobu tesnení, ako aj hotové výseky a iné kvalitné tesniace materiály.